HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Türkiye'nin Antalya şehrinde yer alan 36.000 metrekarelik fabrikamız ile oteller, resortlar, rezidanslar, perakende mağazaları, kongre merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler ve kentsel gelişim projeleri gibi inşaat sektöründeki birçok alana proje-bazlı çözüm hizmetleri sunmaktayız. Dünya'nın farklı noktalarına 30 yıla yakın tecrübe, öngörü ve üretimdeki tavizsiz kalite anlayışımız ile profesyonel hizmetlerimizi ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.

Dekoratif panellerden yangına dayanıklı kapılara, oda aksesuarlarından kişiye özel tasarım hissi veren mobilyalara kadar geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerimize gösterdiğimiz değer kadar kaliteden ödün vermeyerek standartların ötesinde bir estetiğe erişen yenilikçi ve işlevsel tasarım formlarıyla en iyi hizmeti sunmayı bir ilke olarak edindik.

Nitelikli entegre bant sistemlerini kullanan, malzeme konusundaki sonsuz esnekliğiyle ve geliştirdiği inovatif tasarımları hayata kolaylıkla geçirebilmesini sağlayan üretim ekiplerimiz B Pro’nun en temel ayrıcalığıdır. Proje yöneticilerimizin tecrübeleri, kalite kontrol uzmanlarımızın detaylı incelemeleri, mimarlarımızın tasarımsal anlayışları ve iyi organize edilmiş bir yönetim sistemi sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmelliği ve iyi koordine edilmiş bir işbirliğini oluşturmayı sağladı.


En büyük hedefimiz; ihracat stratejileri üzerinde çalışarak, uluslararası pazarları kolektif bir şekilde araştırarak, yetenekli işgücünü kullanarak, mimari kavramları iyi anlayarak, tanınmış markalarla birlikte çalışarak ve ilerleyen teknolojiyi takip ederek, uygun fiyatlarla kaliteli ve eşsiz ürünleri gerekli teslim süresi içerisinde üretmektir.
© 2019 BPro - Tüm Hakları Saklıdır. / Rta Yazılım